Teslimat Şartları

Değerli hamido.com.tr müşterileri,

hamido.com.tr mağazamızda size sunduğumuz ürünler Gaziantep yöresine has doğal ürünlerdir. Bu ürünler arasından vermiş olduğunuz siparişler hafta içi çalışma saatleri arasında (09:00 - 16:30) ise aynı gün kargoya verilebilmektedir.

 

% 100 İADE GARANTİLİYİZ;
 

- Havale/EFT seçeneği ile sipariş verdi iseniz, belirtilen banka hesaplarımıza saat 16:30'a kadar sipariş tutarını eksiksiz bir şekilde yatırdı iseniz, pakediniz aynı gün kargoya verilecektir. 16:30'dan sonra hesabımıza ücret geçti ise, kargonuz ertesi iş gününde kargoya teslim edilecektir.


Pakedinizin, bulunduğunuz şehre göre 24-72 saat arasında adresinizde olması muhtemeldir. Olağan durumlar haricinde (bulunduğunuz yerin merkeze uzak kalması, kargo firmasının gecikmesi, adresinizin yetersiz olması, adresinizde bulunmamanız ve diğer olumsuz şartlar) kargolarınız belirtilen saat aralığında adresinizde olacaktır.

 

- Teslimat sırasında adresinizde yoksanız, pakediniz size en yakın anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına bırakılacaktır. Bu andan itibaren kargo şubesine gidip teslim almanız istenecektir.

 

Siparişiniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı destek hattımızdan dilediğiniz zaman çağı merkezi elemanlarımıza sorabilirsiniz.

Destek hattı: 0342 322 90 87 - 0342 322 90 84