Hakkımızdahamido.com.tr
, Global Web Dizayn Ltd. Şti.'ne ait olan Hamido markalı ürünlerinin satışının yapıldığı bir web sitedir.

Web sitemizde Gaziantep yöresine ait doğal ürünleri bulabilirsiniz. Gaziantep yöresine has lezzetleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmayı amaç edinen firmamız, yöresel ve doğal ürünleri en iyi hizmet kalitesi standartlarımızda sizlere sunmaktadır. hamido.com.tr 'da bulacağınız ürünlerimiz, firma yetkililerimiz tarafından depomuza girişte kontrol edilir. Belirli periyotlarla yine kontrolleri yapılan ürünlerimiz, sipariş aşamasındayken de güvenle tüketebilmeniz için yine çeşitli kontrollerden geçirilir. Bu doğrultuda müşterilerimizin mağdur olmaması için elimizden gelen özeni göstermekteyiz. 

 

% 100 İADE GARANTİLİYİZ;
 

 


Her zaman taze ve doğal ürünlerin bulunduğu firmamızdan, vereceğiniz siparişler özenle hazırlanmış paketlerimizde, hiçbir zarara uğramayacak şekilde paketlenir, siparişinize uygun olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına teslim edilir ve bu kargo firmaları tarafından adresinize kadar getirilir. Paketinizi teslim alırken de ödeme yapabileceğiniz gibi havale ya da EFT ile de ürün siparişlerinizin ödemesini yapabilirsiniz. 

hamido.com.tr, kullanıcıların bir ürünü en doğru şekilde araştırmasını sağlamak ve onlara vakit kaybettirmeden, günlük hayatta uğraşlarının arasına bir de alışveriş sıkıntısını sokmamak adına yoğun bir çaba içerisindedir. Bu bağlamda firma bünyesindeki editör, depo, paketleme ve müşteri hizmetleri bölümlerimiz 7 gün 24 saat boyunca kullanıcılar hizmet vermekten büyük bir mutluluk duymaktadır. 

Siz de Gaziantep yöremize ait bu harika gıdalardan edinmek isterseniz web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
hamido.com.tr olarak tüm müşterilerimize iyi alışverişler dileriz.
Firma İletişim Bilgilerimiz:
Adres: Fatih mh. Mareşal Fevzi Çakmak blv. Kurtuluş apt. No: 153 / A Şehitkamil - Gaziantep
Tel: 0 (342) 322 90 87 - 0 (342) 322 90 84
7/24 Destek ve Sipariş Hattı: 0 505 118 55 64
info@hamido.com.tr 

www.hamido.com.tr - 2015