Hizmet Koşulları ve Gizlilik

hamido.com.tr sitesinin kullanıcılarına daha güvenli bir internet ortamı sağlamak için belirttiği gizlilik hakları aşağıda belirtilmiştir: 


- Sistemimiz üzerinde beyan ettiğiniz isim-soyisim, telefon numarası, adres ve e-posta bilgileriniz, herhangi bir sebepten ötürü hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, organikbaharat.com sitesinin veri merkezlerinde, müşterilere daha iyi hizmet vermek maksadıyla saklanacaktır.

% 100 İADE GARANTİLİYİZ;
 

1. PAKET GİZLİLİĞİ


Sayın Müşterimiz;

Ürünleriniz tamamen gizli kutularda teslim edilmektedir. Ürün içeriğini kurye ve kargo firması kesinlikle bilmemektedir.
Ayrıca ürünlerinizin ev veya iş adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın Kargo Şubesinden teslim alabilir ürün bedelini kargo şubesine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Bilgileriniz bizimle güvence altında! Sipariş bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görülmez ve şifreli şekilde kayıtlarımızda saklanır.

Siz bizim için değerlisiniz çekinmeden bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın! 

Müşteri Temsilcileri günün her saati size yardımcı olabilmek için telefonların başında bekliyor olacaktır.


 

2. İADE ŞARTLARI


Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kutusunu açmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde, sebep belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. 
Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir;
Ürünün faturası, iade bildirimi yazısı ile birlikte, yalnızca açılmamış ürünlerinizi iade edebilir ve iade ettiğiniz ürünün ücretini isteyebilirsiniz.

 


 

3. TESLİMAT BİLGİSİ


- Çalışma günlerinde (Pazartesi ile Cuma dahil olmak üzere bu iki gün arasındaki günler), mesai saatleri içerisinde (09:00 - 16:00) alınan tüm siparişleriniz, aynı günün akşamında kargoya verilir. (Cumartesi günü 12:00'a kadar olan siparişleriniz o gün kargoya verilir. 12:00 sonrasında siparişleriniz sonraki Pazartesi gününe sarkacaktır.) Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse, siparişiniz, takip eden ilk çalışma gününde kargoya verilir.

- Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için, teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir.

- Kargo görevlileri adresinize geldiklerinde, adresinizde sizi ya da ürünü teslim alacak birini bulamadığında kargonuzu ilgili kargo şubesine bırakacaktır. Bu durumda ürününüzü kargo şubesinden temin etmeniz gerekmektedir. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır.

- Eğer ki siparişinizi 7 gün içinde alamazsanız, siparişiniz geri gelecektir.

- Hamido.com.tr sipariş edilen ürünleri göndermeme ve çeşitli nedenlerle iptal hakkını saklı tutar.