10 KG VE ÜZERİNDE YURT İÇİ TÜM KARGOLAR ÜCRETSİZ KARGO !

Nerde O Eski Baklavalar? Tabi ki Hamido’da


Bizler “Nerede o eski Antep usulü baklavalar” diyenlerin Hamido Baklava & Fıstık’a uğramadığını düşünenlerdeniz.


Çünkü bizler ustalarımızın yarım asıra varan tecrübeleri ile baklava sektöründe faaliyet gösteriyor, gerçek tarifle hazırlanmış Gaziantep baklavalarını; taş fırında pişirip, doğal şekerle şerbetlendirerek tatlandırıyoruz. Baklavalarımızı yöremize has tariflerle hazırlıyor,  birinci sınıf Antep fıstığımız ile donatıyor, güler yüzümüzle servis ediyoruz.


Gaziantep’imizin gerçek lezzetlerini üreten birkaç işletmesinden birisinin de biz olduğumuza inanıyoruz. Gerek hemşerilerimizin, gerek kentimizi ziyaret edenlerin işletmemize gösterdiği yoğun ilgi de işimizi hakkıyla yaptığımıza olan inancımızı artırıyor.


Birinci sınıf malzeme,  birinci sınıf işçilikle buluşunca “Nerede o eski Antep usulü baklavalar” ifadeleri anlamsız kalıyor. Gaziantep’teki şuhelerimiz haftanın her günü açıktır.  Bunların yanında bayileşme sürecimizde aralıksız devam ediyor. Hamido Baklava & Fıstık bayilerimizde satışa sunulan tüm ürünler, Gaziantep’teki üretim merkezimizde yarım asırlık tecrübeye sahip baklava ustalarınca hazırlanan, yöresel lezzetin hakim olduğu ürünlerdir.


Birinci sınıf Antep fıstığının kullanıldığı ürünlerimiz bizlerin gururu,  sizlerin tatlı anlarınızın ise en iyi arkadaşı!

Hoş sohbetleri, Türk kahvesi muhabbetlerini, bayramları, dostlarla birlikte yenen yemekleri ve sizin için özel olan her anı daha özel kılmak için size lazım olan Hamido Baklava & Fıstık! Hemen şimdi siparişinizi vermek için bize ulaşın.

İletişim bilgilerimiz;

444 90 84 - 0342 322 90 84 

Whatsapp: 0 505 706 47 25

Hamido Baklava & Fıstık bayi ve satış noktaları adres ve irtibat bilgisi için tıklayınız;

www.hamido.com.tr/bayilerimiz


 

Gaziantep Baklavası , Antep Baklavası , Hamido Baklava

Lütfen Giriş Yapın yada Üye Ol un