10 KG VE ÜZERİNDE YURT İÇİ TÜM KARGOLAR ÜCRETSİZ KARGO !

Gaziantep Baklavası Hamido'dan Alınır


Yıllar geçiyor, mekanlar değişiyor ve tek değişmeyen Hamido Baklava & Fıstık’ın muhteşem lezzete sahip baklavaları oluyor. Geniş baklava çeşidi yelpazesi ile hizmetlerine devam etmekte olan Hamido, Kurban Bayramına sayılı günler kala faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Siparişleri gününde teslim etmek için hummalı bir çalışma halinde olan işletmemiz, canla başla çalışırken; geleneksel tadımız olan baklavayı sanata dönüştürüyor.


Yöresel gerçek lezzetin Antep’teki tek üretim merkezi olan Hamido Baklava & Fıstık’a gerek il merkezinden gerek kentimiz ilçelerinden gerekse de Türkiye’nin diğer kentlerinden olan yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.


Bayram için baklava siparişlerimizi halen almaya devam ediyoruz. Kent genelinden ve yurt içinden sipariş vermek isteyen müşterilerimizin, bizlere ulaşarak siparişlerini vermelerini önemle rica ediyoruz. Özellikle bayrama bir hafta kala kapasitemizi dolduracağımızı düşünüyoruz. Bu nedenlerden dolayı “Bayramlık baklava siparişlerinizi erken yapmanızda fayda var” diyoruz.

Geleneksel Antep baklavası çeşitlerimiz dediğimiz gibi oldukça geniş bir yelpazeye sahip! Baklavalarımız içerisinde Antep usulü fıstıklı, Antep usulü kare baklava, Gaziantep klasik baklava, Antep fıstık sarma baklava, Antep dürüm, geleneksel şöbiyet, kuş gözü, havuç dilimi baklava ve diğer çeşitlerimiz yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz Hamido Baklava & Fıstık garantiyle hazırlanmakta ve sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir. Siparişlerinizi kilogram bazlı yapabileceğiniz gibi, tepsi olarak da verebilir, bayramınızı en güzel şekilde sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.


Dediğimiz gibi sipariş vermek için elinizi çabuk tutup, hemen bizimle iletişime geçip adınızı sipariş listemize yazdırabilirsiniz! Sipariş hatlarımız günün her anı sizleri beklemektedir. Siparişlerinizi 444 90 84 numaralı hattan ve 0 505 706 47 25 whatsapp sipariş hattımızdan bizlere iletebilirsiniz. Bunların yanı sıra http://www.hamido.com.tr sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve siparişinizi online olarak tamamlayabilirsiniz.


 

antep baklavası , gaziantep baklavası , baklava

Lütfen Giriş Yapın yada Üye Ol un