Maraş Biberi

Rengi, aroması ve acılık oranı ile dünya şampiyonu Maraş Biberi, sofraların, yemeklerin lezzetlerine lezzet, damaklara müthiş tatlar katıyor. Hamido Doğal Baharat, doğal, yöresel ve ev yapımı Maraş Biberi’nin eşsiz lezzetini kapınıza kadar getiriyor.   

 

Hemen tüm yemeklerin olmazsa olmaz tadı kırmızı biber, aynı zamanda sağlığımız için de gerekli besinlerden biri. Dünyaca ünlü marka tadımız Kahramanmaraş Biberi, kalp ve sinir sisteminden, kan dolaşımına, hazımsızlıktan vücut direncinin güçlenmesine kadar saymakla bitiremeyeceğimiz bir şifa kaynağı.

% 100 İADE GARANTİLİYİZ;
 

Doğal Beslenmek İçin Doğal Baharatlar Kullanın

Hamido Doğal Baharat tarafından sunulan Maraş Biberleri, yetiştirilmesinden toplanmasına, yıkanmasından kurutulmasına kadar tüm işlemleri ev yapımı, doğal ve yöresel olarak sizlere sunuyor. Anadolu’nun lezzet esintisini tüm dünyaya duyuran Maraş Biberinin, lezzetine doyum olmayan aromasını mutlaka tatmalısınız.
 


Eşsiz Lezzetine Şifa Katan Biber

Maraş Biberi, lezzeti kadar şifa kaynağı bir tat. Kanser riskini azaltan Maraş Biberi, aynı zamanda sinir hastalıkları için doğal yatıştırıcı özelliğine sahip. Metabolizmayı hızlandırarak, vücudunuzdaki aşırı yağ birikiminin önlenmesini sağlar, kolestrole iyi gelir. Antibakteriyal etkisi bilinen Maraş Biberi, hatalıklara karşı direncinizi de artırmanıza yardımcı oluyor.

 

Tüm Türkiye’ye Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo

 

444 90 84 ve 0 342 322 90 87 numaralı telefonu hemen arayın, siparişiniz aynı gün kargoyla evinize ulaştırılsın.

 

Kapıda Ödeme Seçeneği

Verdiğiniz tüm siparişler kapıda ödeme seçeneğiyle son derece güvenli olarak sizlere ulaştırılıyor. Paket içeriğinden emin olarak ödemenin ayrıcalığını yaşayın.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hamido Doğal Baharat sunduğu tüm ürünlerinde önce müşteri memnuniyeti hedefiyle, her geçen gün artan müşteri portföyüne en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

 

Koşulsuz İade Hakkınız Var

Hamido Doğal Baharat sunduğu tüm baharat çeşitlerinde koşulsuz iade hakkını sonuna kadar kullanmanızı destekler, üründen memnun kalmamanız durumunda koşulsuz iade kabul etmektedir.

 

Hemen Arayın

444 90 84 ve 0 342 322 90 87'ü arayın. Ev yapımı doğal, doğal baharat ürünlerimiz kapınıza kadar gelsin.