Kurutulmuş Doğal Nane

Hemen tüm yemeklere, salatalara, çorbalara kısaca mutfağımızın her yanına sinen hoş kokusunun yanında eşsiz bir sağlık kaynağı olan nane, hastaların ilk ilacı, yemeklerin baş tacı olmaya, Hamido Doğal Baharat aracılığıyla doğal ve yöresel olarak devam ediyor.    

% 100 İADE GARANTİLİYİZ;
 

Yemeklerin, çorbaların, salataların ayrılmaz değeri nane, hoş kokusu farklı tadı ile aynı zamanda çok sağlıklı bir bitki. Mide bulantısından ülsere, grip ve soğuk algınlığından anne sütünü artırma özelliğine kadar sayısız fayda sağlıyor.

 

Hastaların İlk İlacı, Yemeklerin Baş Tacı

Hemen tüm soğuk algınlıklarında öncelikli olarak kullanılan en doğal ilaçların başında gelen nane, eşsiz rayihası ve farklı aromadaki tadıyla, tüm mutfakların vazgeçilmezi. Nane, yaş ve kurutulmuş olarak da kullanılması özelliğiyle yıl boyu değişmeyen lezzetlerimiz arasında yer alıyor.

 

Anne Sütünü Artırıyor

Yaz aylarında yeşil olarak tüketilebilen nane, kış aylarında kurutulmuş olarak da yaygın olarak tüketilebiliyor. Nane yemeklerde, çorbalarda, salatalarda kullanılmasının yanında çay olarak da hazırlanıp içilebilen bir bitkidir. Annelerin nane tüketmeleri, nane çayı içmeleri anne sütünü artırır.

 

Doğal Beslenmek İçin Doğal Baharatlar Kullanın

Hamido Doğal Baharat tarafından sunulan kurutulmuş doğal nane, yetiştirilmesinden toplanıp kurutulmasına kadar tüm işlemleri ev yapımı, doğal ve yöresel olarak sizlere sunuyor.

 

Tüm Türkiye’ye Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo

444 90 84 ve 0 342 322 90 87 numaralı telefonu hemen arayın, siparişiniz aynı gün kargoyla evinize ulaştırılsın.

Kapıda Ödeme Seçeneği

Verdiğiniz tüm siparişler kapıda ödeme seçeneğiyle son derece güvenli olarak sizlere ulaştırılıyor. Paket içeriğinden emin olarak ödemenin ayrıcalığını yaşayın.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hamido Doğal Baharat sunduğu tüm ürünlerinde önce müşteri memnuniyeti hedefiyle, her geçen gün artan müşteri portföyüne en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

Koşulsuz İade Hakkınız Var

Hamido Doğal Baharat sunduğu tüm baharat çeşitlerinde koşulsuz iade hakkını sonuna kadar kullanmanızı destekler, üründen memnun kalmamanız durumunda koşulsuz iade kabul etmektedir.

Hemen Arayın

444 90 84 ve 0 342 322 90 87'ü arayın. Ev yapımı doğal, yöresel baharat ürünlerimiz kapınıza kadar gelsin.