Kayseri Gerçek Baklava İle Tanıştı

Etiketler:Kayseri Baklava

Kayseri’nin yıllardır beklediği yöresel baklava çeşitleri kentimize Hamido Baklava & Fıstık farkıyla geldi. Gerçek Gaziantep baklavası Kayseri’de Hamido Baklava & Fıstık Kayseri Bayisinde yenir, keyifler ikiye katlanır…


Nezih Bir Mekanda Güler Yüzlü Hizmet
Bizler Hamido Baklava & Fıstık Kayseri Bayisi olarak siz değerli hemşerilerimizin damaklarına layık enfes baklava çeşitlerimizi üretmekten, sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Yöresel baklava çeşitlerimizi sizlere nezih bir mekanda, kaliteli çizgimizle sunuyoruz. Gerçek Antep baklavası ve diğer çeşitlerimizi, baklavanın ana vatanı olan Gaziantepli ustalarla birlikte hazırlıyor; güler yüzlü personelimizle servis ediyoruz. 


Kalitenin Kayseri’deki Adıdır Hamido Baklava & Fıstık

Hamido Baklava & Fıstık Kayseri Bayisi ve diğer tüm bayilerimiz olarak tüm baklava ve çeşitlerini birinci sınıf un, şeker ve ustalıkla hazırlıyoruz. Ürünlerimizin şerbetlerinde yüzde yüz doğal pancar şekerinden vazgeçmiyor, glikoz olarak adlandırılan yapay tatlandırıcıları bayiimizden içeriye dahi sokmuyoruz. Sizler bizlere “Bu baklavalar neden bu kadar lezzetli, neden bu kadar farklı?” diyorsunuz. Evet, Hamido Baklava & Fıstık’ın baklavaları bu güne kadar yediğiniz tüm baklavaları unutturdu farkındayız. Çünkü bizim ustalarımız yılların tecrübesine ve maharetine birde sevgilerini, aşklarını katıyor. Bizler baklavalarımız çok güzel, yöresel lezzette demiyor; takdiri siz değerli Kayserililere bırakıyoruz. Kayseri’de hala bizim Antep baklavamızı yemeyen kaldı mı bilmiyoruz ama, yemeyen varsa söyleyebileceğimiz tek şey “Çok şey kaybettiniz.”


Hamido Baklava & Fıstık Kayseri Şubemizin açıldığı günden itibaren bizleri yalnız bırakmayan Kayserililer! Sizler artık gerçek, kaliteli ve sağlıklı Antep usulü baklavanın nerede yeneceğini biliyorsunuz. Bizlerde sizlerin güvenine layık olmak için hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Bayramlarda, özel günlerde ve düğünlerde özel siparişlerinizi özenle hazırlıyoruz. Özel siparişleriniz için bizleri 0533 430 30 75 numaralı hattan arayabilir, siparişlerinizi bize bildirebilirsiniz. Hattımız tüm soru, istek ve görüşleriniz için günün her anında açıktır. 
Bu yazımızı okuyanlar arasında sizde varsanız ve sizlerde Hamido Baklava & Fıstık Bayisi olmayı isterseniz, genel merkez yetkilimizle iletişime geçebilirsiniz. 0 505 706 47 25 numaralı hattımızı mesai saatleri içinde arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 


Hamido Baklava & Fıstık Kayseri Bayisi Yetkilisi: Harun Berk
Telefon: 0533 430 30 75
Adres: Kılıçarslan Mah. Sivas Cad. Deniz Apt. No:2 Melikgazi/KAYSERİ