İsot

Acının sofralarla dansına ev sahipliği yapan İsot, Şanlıurfa mutfaklarının sınırlarını aşarak tüm Türkiye’de lezzetli yemeklerin değişmeyen baharatı oldu. Tüm yemeklerde, gerçek lezzetli acının tarifini yapan isot, Hamido doğal Baharat aracılığıyla doğal ve yöresel olarak sofralarınıza konuk oluyor.    
 


 

Yemeklere acının lezzetini sunan isot, hazırlanışı ile de diğer tüm baharatlardan farklıdır. Yıkanarak temizlenen biberler, tohumlarından ayrılır. Urfa’nın kavurucu güneşi altında kurutulur ve değirmende dövülür. İsot, sürekli taze tutulmak istenen bir lezzet olduğu için  zeytin yağı ile karıştırılarak elde edilmektedir.

% 100 İADE GARANTİLİYİZ;
 

Romatizmalara Düşman Lezzet

Özellikle romatizmaya karşı etkisi bilinen İsot, ağrılara ve iltihabi sağlık sorunlarına da iyi gelmektedir.

 

Cildi Korur Yaşlanmayı Geciktirir

Cildi güzelleştirmenin yanında, kırışıklıkları önleyerek yaşlanma belirtilerini azaltan isot, mutfaklarda acı lezzetler sevenler için bulunmaz bir baharat.

 

Doğal Beslenmek İçin Doğal Baharatlar Kullanın

Hamido doğal Baharat tarafından sunulan isot, yetiştirilmesinden toplanıp kurutulmasına kadar tüm işlemleri ev yapımı, doğal ve yöresel olarak sizlere sunuyor.

 

Tüm Türkiye’ye Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo

444 90 84 ve 0 342 322 90 87 numaralı telefonu hemen arayın, siparişiniz aynı gün kargoyla evinize ulaştırılsın.

 

Kapıda Ödeme Seçeneği

Verdiğiniz tüm siparişler kapıda ödeme seçeneğiyle son derece güvenli olarak sizlere ulaştırılıyor. Paket içeriğinden emin olarak ödemenin ayrıcalığını yaşayın.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hamido Doğal Baharat sunduğu tüm ürünlerinde önce müşteri memnuniyeti hedefiyle, her geçen gün artan müşteri portföyüne en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

 

Koşulsuz İade Hakkınız Var

Hamido Doğal Baharat sunduğu tüm baharat çeşitlerinde koşulsuz iade hakkını sonuna kadar kullanmanızı destekler, üründen memnun kalmamanız durumunda koşulsuz iade kabul etmektedir.

Hemen Arayın

444 90 84 ve 0 342 322 90 87 ’ü arayın. Ev yapımı doğal, yöresel baharat ürünlerimiz kapınıza kadar gelsin.