Çorlu'da Bayan Girişimci Hamido Baklava Bayisi Oldu

Etiketler:Çorlu Baklava

Çorluluları Hamido Baklava & Fıstık markasıyla tanıştıran Özlem Özgören, kentin en prestijli yöresel baklavalarını sizlerle buluşturdu. Baklavada aradığınız yöresel tat, kalite ve hijyense kesinlikle doğru adrestesiniz…


Özveri, Güler Yüz, Kalite! Sonuç Başarı
Franchise bayilik alarak işe yöresel lezzetleri Çorlu ‘ya taşıyan bayan girişimcimiz gösterdiği özverili, güler yüzlü hizmet anlayışıyla kentimizin bir numaralı baklavacısı olmayı başardı. Hamido Baklava & Fıstık kalitesini sofralarınıza taşıyan Çorlu bayimize siz değerli hemşerilerimizi de bekliyoruz.


Baklavanın Gaziantep’ten Çorlu’ya Yolculuğu
Sizlere biraz bizden yani Hamido Baklava & Fıstık Çorlu Bayimizden ve ürünlerimizden bahsetmek istiyoruz. Hamido Baklava & Fıstık Çorlu Bayimiz, Gaziantep merkezine bağlı olarak hizmet veren bir işletmedir. Baklavalarımız ve satışa sunduğumuz diğer ürünlerimiz birinci sınıftır. Baklavalarımız yüzde yüz doğal, katkısız ve koruyucusuzdur. Bu nedenle raf ömürleri oldukça kısa olmakta, üretim günlük talebe göre yapılmaktadır. Baklava çeşitlerimizin tamamı yöresel tariflerle hazırlanmakta, hamurlar ustalarımız tarafından elle açılmaktadır. Baklavalarımızın ana malzemesi olan fıstıklarsa Antep’in en verimli fıstık bahçelerinden özenle seçilmektedir. Ustalarımızın tecrübesi ve maharetli elleriyle üretilen baklavalarımız geleneksel taş fırınca pişirilmekte, yüzde yüz doğal şekerle hazırlanan şerbetle tatlandırılmaktadır. Glikoz kullanımı kesinlikle yapılmamaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit edecek tüm koruyucu ve katkı maddelerinden uzak durulmaktadır. Hamido Baklava & Fıstık Çorlu Bayimiz oldukça ferah ve nezih bir mekanda, güler yüzlü hizmet vermektedir. siz hala Hamido Baklava & Fıstık’a uğramadıysanız sizleri de bekleriz.


Gerçek Gaziantep Baklavası Yediğinizi Nasıl Anlarsınız?
Siz değerli baklava sever müşterilerimize gerçek Gaziantep baklavası hakkında birkaç ipucu vermek istiyoruz. Gerçek bir Antep baklavası yiyorsanız, yedikten sonra mideniz asla rahatsız olmaz. Tatlının şerbeti boğazınızı yakmaz. Birkaç dilim yedikten sonra yeme isteğiniz bitmez. Baklava dilimini ağzınıza attığınızda incecik açılmış, çıtır çıtır kızarmış baklavanın sesini duyarsınız. Unutmayın baklava sadece damağa değil, hem göze hem kulağa hem de mideye hitap eder.
Sizlerde Çorlu’nun ikinci, üçüncü, dördüncü… Hamido Baklava & Fıstık bayisi olmayı düşünürseniz 0 505 706 47 25 numaralı hattı arayıp, detaylı bilgilere franchise bayilik yetkilisinden ulaşabilirsiniz. 


Hamido Baklava & Fıstık Çorlu Bayisi Yetkilisi: Özlem Özgören
Telefon: 0538 569 03 59
Adres: Çetin Emeç Bulvarı 19 Mayıs Caddesi Alipaşa Mahallesi No:142-144 Çorlu-Tekirdağ (Armada City karşısı-Orion altı-İstanbul Seyahat yanı)